Turnīrā “Winter Cup” piedalījās arī U9 komanda, kura spēlēja pret gadu vecākiem futbolistiem.

Treneris Jānis Segliņš stāsta: “Ar plašo Kurzemes komandu pārstāvniecību turnīrā “Winter Cup” var palepoties arī mūsu LFS/2014. gadā dzimušo futbolistu komanda.  Turnīrā mēs bijām jaunākā komanda, kur ieguvām vērtīgu spēļu pieredzi starptautiskā mērogā. Ļoti priecīgs esmu par parādīto sniegumu laukumā. Katrā spēlē izveidojām skaistas uzbrukuma kombinācijas un acīm pievilcīgu individuālo meistarību. Vairums spēlēs nācās piedzīvot zaudējumus, bet šie zaudējumi kalpoja kā mācība spēlētāju attīstības ceļā. Man kā trenerim arī milzīgs prieks par mūsu bērnu vecākiem, kuriem emocijas spēles laikā bija pat lielākas nekā bērniem.

2024.gada sezonā mums jau būs jāpierod pie šāda formāta spēlēm un tādēļ šis turnīrs mums ir gan kā pirmā starptautiskā pieredze formātā 8×8 un “ieskrējiena turnīrs jaunajai sezonai”. Mūsu komandas kapteinis ar šo rakstu lūdza novēlēt visiem priecīgus un gaišus Ziemassvētkus un sportisku jauno 2024. gadu!”

decembris 22, 2023