Vairs jau nevienu nepārsteidz vārdu salikums Liepāja un futbols. Ielās braši soļo mazie futbolisti, lepni nesot Liepāja uz muguras. Un ir par ko būt lepniem. Ne tikai Liepājas Futbola skolai, bet Liepājai. Par perspektīviem sportistiem, treneriem, kuri nes Liepājas un futbola vārdu tālāk un skaļāk.

Ar neatlaidību, darbu un futbolu sirdī ir iespējams darīt lielas lietas. Kļūt par izcilu futbolistu, iedvesmojošu treneri. Un šie vārdi perfekti raksturo mūsu futbola trenerus. Ar savu darbu, spēlējot un trenējot futbolu, vairāki skolas treneri ir uzaicināti pierādīt sevi, strādājot U-16 izlasē. Treneris, vārtsargs Viktors Spole kā vārtsargu treneris. Treneris Antons Jemeļins kā trenera asistents. Treneris Marks Kurtišs kā izlases fizioterapeits. Savukārt treneris Jānis Segliņš veic galvenā trenera uzdevumus, trenējot Kurzemes reģiona izlases futbolistus.

Par sevi runāt liek arī skolas audzēkņi. Treneru Jāņa Intenberga, Denisa Ivanova U16 komandas un vārtsargu trenera Toma Vīksnas audzēknis Rendijs Mihelsons pavisam nesen atgriezās no Itālijas, kur bija aicināts pierādīt sevi Bolonga Football Club 1909. S.p.a. kluba treniņos. Latvijā atgriezies enerģijas un iedvesmas pilns.  Tieši laikā, lai kopā ar komandas biedru Marku Dambi piedalītos Latvijas Futbola federācijas rīkotā treniņnometnē Rīgā.

Savu izcilo sniegumu UEFA Development turnīrā Ziemeļīrijā sniedza U-14 komandas spēlētāji Valters Triščenko un Klāvs Kirfs, kuri bija iekļauti LFF FA U-14 vienības sastāvā.

Sky is the limit (ang.v. – Debesis ir robeža). Un pat tad – vienmēr var arī tālāk! Viennozīmīgi Futbola skolas treneri un audzēkņi ar savu entuziasmu un mīlestību pret šo sporta veidu iedvesmo. Iedvesmo gribēt vairāk, darīt vairāk un pacensties vēl mazliet, lai varētu tiekties pretī zvaigznēm. Mūsu spēlētāji un treneri pierāda, ka neatlaidīgs, mērķtiecīgs darbs dod arī kārotos un pelnītos augļus. Ik vienam ir iespēja sasniegt virsotnes. Un starts šim ceļam ir Liepājā, Liepājas Futbola skolā.

novembris 29, 2023