Augstākais sasniegums šajā sezonā Liepājas Futbola skolā ir  2. vieta astoņu komandu konkurencē Sieviešu futbola līgā (SFL). Meitenes ir aizvadījušas 21 spēli, kurās 15 uzvaras, 4 neizšķirti rezultāti un tikai 2 zaudējumi.

Komandas treneris Raivo Varažinskis, kurš meitenes trenē jau ceturto gadu, ar sasniegto ir gandarīts: “Meitenēm ir laba darba ētika – labi apmeklē treniņus, labi strādā. Viņas nāk trenēties, ne labi pavadīt laiku. Komandas kodols mums ir mazs – 18 spēlētājas, bet visas ir mērķtiecīgas. Sezonas laikā mums bija tikai divi zaudējumi, ja pirms sezonas man kāds to teiktu, es neticētu. Žēl gan, ka nevarējām vinnēt visas mājas spēles. Pusei no komandas ir tikai 15 gadi, un septiņas meitenes pirmo sezonu spēlē virslīgā, ir pieredzes trūkums, bet visu izdarījām, kā nākas.

Turklāt, primārais ir nevis vieta tabulā, bet katrai sasniegt savus individuālos mērķus!”

novembris 16, 2023