Liepājas Futbola skolas U13 komanda trenera Denisa Ivanova vadībā pēdējo sezonas spēli nedēļas beigās aizvadīja savā laukumā un svinēja uzvaru pār Daugavpils FS ar rezultātu 4:1. Sezonā kopumā liepājniekiem 9. vieta vairāk nekā divdesmit komandu konkurencē, bet Elites grupā vietu saglabā pirmās 8 komandas. Līdz ar to no Elites grupas U13 šķir trīs pietrūkstošie punkti.

Treneris Deniss Ivanovs rezumē: “Gribējām būt Elites grupā, tagad nāksies spēlēt Meistarības grupā, lai nākamajā gadā pacīnītos par vietu Elites grupā. Starp komandām bija liela konkurence, ne visas spēles nospēlējām labi. Mājās mēs esam zaudējuši tikai divas spēles, grūtāk iet izbraukumos. Laikam jau visas emocijas paliek pa ceļam autobusā un laukumā to pietrūkst. Jāuzlabo disciplīna, par to daudz runājam! Tomēr puiši ir malači, jo sezona bija patiešām grūta. Paldies vecākiem par atbalstu, tāpēc jau mājās spēlējam labāk! Paldies Liepājas Futbola skolai par iespēju, un janvārī sāksim gatavoties nākamajai sezonai, būs atkal treniņi, būs turnīri.”

novembris 14, 2023