Visas spēles ir aizvadījusi Liepājas Futbola skolas U14 komanda trenera Ģirta Karlsona vadībā.

Sezonas 2. posmā U14 bija to sešu komandu vidū, kas cīnījās par godalgām. Liepājas Futbola skolas U14 komanda aizvadīja 24 spēles, kurās  izcīnītas 7 uzvaras, piedzīvoti 3 neizšķirti rezultāti un 14 zaudējumi. Ar izcīnītiem 24 punktiem komanda sezonu noslēdz 5. vietā.

Treneris Ģirts Karlsons stāsta: “Mērķis kā trenerim man bija tikt labāko četriniekā, lai nākamajā gadā varētu piedalīties Baltijas līgas spēlēs, bet ar resursiem bija tā, kā bija. Sezonas laikā gāja kā pa kalniem – traumas, slimošana, sadzīves apstākļi, spēlētāju pozīcijas laukumā mainījās katru spēli, vadoties no esošajiem spēlētājiem. Taču kodols komandai saglabājās, un šie spēlētāji izvilka visas spēles. Esmu apmierināts par to, ko paveicām par spīti grūtībām. Paliekam Elites grupā, paldies visiem spēlētājiem!”

novembris 13, 2023