Liepājas Futbola skolas U15 komanda trenera Jāņa Intenberga vadībā ir pabeigusi pārspēles, kur starp sešām komandām ir pārliecinoša līdere – 10 spēlēs 9 uzvaras un 1 piekāpšanās. Ar izcīnītiem 27 punktiem komanda atrodas turnīra tabulas pirmajā pozīcijā un kopā ar otrās vietas ieguvēju BFC Daugavpils saglabā vietu Elites līgā.

Treneris Jānis Intenbergs, raksturojot aizvadīto sezonu, saka: “Ja komandā sezonas laikā būtu visi spēlētāji, nebūtu traumu, būtu labāki rezultāti. Puišus pazīstu labi, jo trenēju viņus jau divus gadus. Žēl, ka nepiedalīsimies Baltijas kausa spēlēs. Tas ir citāds līmenis, jāspēlē citādi. Oficiālās spēlēs ir lielāks saspringums nekā pārbaudes spēlēs. Jebkura starptautiska spēle arī ar Lietuvas vai Igaunijas komandām ir laba pieredze. Šajā vecumā būtu jāspēlē ar citu valstu komandām – tas ir notikums, motivācija, tu redzi, kas notiek pasaulē.

Kādreiz man likās, ka trenējot visu var iemācīt, bet ne visiem spēlētājiem ir dots talants. Vismaz dotībām ir jābūt un gribai, tad ir. Treneris var parādīt ceļu, bet jāiet tas ir katram pašam. Ja sapratīs – būs! Es varu tikai palīdzēt.”

novembris 7, 2023