Sezonu noslēdz Liepājas Futbola skolas U16 komanda trenera Ingus Lukoviča vadībā. Komandai bija ambiciozi mērķi ierindoties godalgotās vietās. Šoreiz nācās samierināties ar pirmo vietu aiz goda pjedestāla – sezonā izcīnīta 4. vieta astoņu komandu konkurencē.

Sezonā U16 komanda ir aizvadījusi 20 spēles Elites grupā, no kurām 8 uzvaras, 5 neizšķirti rezultāti un 7 zaudējumi. Sakrāti 29 punkti un izcīnīta 4. vieta.

Komandas treneris Ingus Lukovičs, izvērtējot sezonu, saka: “Visas komandas čempionātā bija stipras, katra ar savu spēles stilu. Es uzskatu, ka mēs nebijām vājāki, bet daudzās spēles nenostrādāja veiksmes faktors. Nepaveicās spēlēs, kuras bija jāuzvar, tad varējām būt pirmajā trijniekā. Spēles un attieksmes ziņā esmu apmierināts ar savējo sniegumu. Daudzi no futbolistiem ir progresējuši. Katrai komandai ir savs spēles stils, to nevar iemācīt gada laikā, tur ir ejams ilgs ceļš.”

Ingus Lukovičs komandu ir trenējis septiņus gadus no puišu desmit gadu vecuma un nākošajā sezonā komandu nodos citam trenerim. Par saviem futbolistiem treneris runā ar īpašu sirsnību: “Septiņi gadi kopā – es viņus rūdīju, slīpēju, katram savs raksturs, katram nepieciešama sava pieeja. Mācījās viņi, mācījos es. Redzēju kā viņi izaug no bērniem par pusaudžiem un nu jau par vīriešiem. Esmu bijis viņiem kā futbola tētis, kas palīdzējis risināt gan sporta, gan skolas, gan ģimenes jautājumus, stāstījis, kas labs, kas slikts. Lai viņiem veicas turpmāk!”

novembris 1, 2023