Sezonas pēdējo spēli pret FK Tukums komandu ar zaudējumu 0:5 ir aizvadījusi Liepājas Futbola skolas U18 komanda. Visi vārti tika gūti spēles otrajā puslaikā un treneris Viktors Dobrecovs saka: “Ielaidām īsā laikā divus vārtus, un komanda sabruka. Bija pēcspēles sapulce, kurā teicu, ka tā spēlēt nevaram, ir jārāda raksturs.”

U18 komanda sezonas laikā Elites grupā ir aizvadījusi 20 spēles, kurās ir svinētas 3 uzvaras, gūti 2 neizšķirti rezultāti un piedzīvoti 15 zaudējumi. Šāds sniegums ir devis 9 vietu 11 komandu konkurencē.

Sniegumu aizvadītajā sezonā vērtē komandas treneris Viktors Dobrecovs: “Attieksme ataino iegūto vietu. Nevar vienu spēli nospēlēt labi, ieslīgt eiforijā un izgāzt nākošo spēli. Ir jābūt spēles disciplīnai. Viss notiek likumsakarīgi, jo viss ir spēlētāju rokās, kājas un galvās. Šosezon mums ne viss izdevās. Ir futbolisti, kas ir progresējuši, bet sezonu izgāzām un esam tur, kur esam. Sezonu esam pārrunājuši ar mūsu treneru štābu – var būt sāpīgi zaudējumi, bet vēlmei uzvarēt ir jābūt. Var zaudēt 1:2, bet nevar atdot spēli 0:5. Lēmumi ir jāpieņem pašiem futbolistiem, mēs varam tikai ievirzīt.”

oktobris 27, 2023