Jau otro reizi Liepājas Futbola skola rīko Futbola dienu, kurā tiekas gan lieli, gan mazi futbola entuziasti, lai pavadītu dienu sportiskās aktivitātēs, spēlējot futbolu, piedaloties stafetēs un, protams, tiekot arī pie balvām.

Elīna pasākumu apmeklēja kopā ar mazbērniem un saka: “Ir prieks, ka kopā var pulcēties tik daudz cilvēku un radīt sev svētkus. Mūsu piecgadnieks skrēja stafetes un spēlēja futbolu, mēs ar divgadnieku bijām aktīvi līdzjutēji. Starp citu, ar futbolu tagad daudz nodarbojas meitenes, tas esot stilīgi. Daudz meiteņu bija arī pasākumā. Un kliņģeri beigās pazuda ātri, jo bērni bija noskrējušies un ar labu ēstgribu.”

Trenere Helēna, kura vadīja iesildīšanos, bija pārsteigta par rindu, kas veidojās pie reģistrēšanās un atzina: “Ritmiski vingroja gan bērni, gan vecāki, gan treneri. Tā bija jauka kopības sajūta!”

Liepājas Futbola skolas direktors Oskars Kļava rezumē: “Šī ir brīnišķīga iespēja visiem, kas mīl futbolu, būt kopā un spēlēt bumbu. Taču pats galvenais, manuprāt, ir iespēja darīt kaut ko kopā visai ģimenei. Piedalījās arī mani bērni, kuriem prieku sagādāja pasist bumbu. Futbola dienā piedalījās daudz vairāk ģimeņu, nekā mēs bijām gaidījuši. Šī tradīcija noteikti ir jāturpina!”

Dalībnieki izlozēja arī balvas. Vērtīgākā no tām – četras biļetes uz futbola spēli Latvija-Horvātija, taču arī suvenīri un kliņģeris dienu padarīja īpašu. Jāatzīst, ka galvenais šajā pasākumā noteikti ir gūtās emocijas, iespēja atbalstīt draugus, aktīvi pavadīt dienu kopā ar ģimeni un vēl vairāk iemīlēt futbola spēli.

oktobris 26, 2023