Liepājas Futbola hallē aizvadīts futbola turnīrs “Kurzemes Kauss 2023” U12 vecuma grupas komandām. Ar šo turnīru sezonu noslēdza Liepājas Futbola skolas U12 futbolisti. Sacensībās piedalījās divas U12 komandas trenera Ingus Lukoviča vadībā. Pirmā komanda kļuva par “Kurzemes Kauss 2023” čempioniem, bet otrā komanda turnīru pabeidza 5. vietā.

Futbola komandas kapteinis Ralfs Šuklais, vērtējot sniegumu visas sezonas garumā, saka: “Manuprāt komanda parādīja labu sniegumu. Varbūt kaut kur nepaveicās, kaut kur paveicās. Paldies visiem līdzjutējiem, kas atbalstīja mūs jebkādos laika apstākļos. Esmu arī pateicīgs trenerim, kurš ticēja mums un motivēja mūs. Esmu ļoti apmierināts ar komandas sniegumu.”

LFS 1 komandas rezultāti turnīrā:

LFS-DKSS/FK Nīca 15:0

1/2fināls: LFS-Kuldīgas FS 2:0

Fināls: LFS-Ventspils FS 1:0

Pirmā komanda –  čempioni.

LFS/2-Kuldīgas FS 0:5

5/8vietu: LFS- DKSS/FK Nīca

5/6 vietu: LFSLFS-DKSS/Grobiņa 1:1/5:4 pen.

Otrā komanda –  5. vieta.

oktobris 25, 2023