Noslēgumam tuvojas Latvijas čempionāts futbolā, kur Liepājas Futbola skolas jauniešu komandas spēlē Elites grupā.

U18 komandai čempionātā palikusi vēl viena spēle, kas notiks trešdien, 25. oktobrī, pret FK Tukums. Jau šobrīd komanda ir nostabilizējusies 9. vietā vienpadsmit komandu konkurencē.

U16 sestdien aizvadīja spēli pret turnīra tabulas līderi FS Metta un cīnījās neizšķirti 1:1. Abi vārti spēlē tika gūti minūtes laikā – spēles 9. minūtē Bruno Skroderis izvirzīja liepājniekus vadībā, bet jau 10. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Arī U16 komanda 25. oktobrī aizvadīs pēdējo spēli pret Riga FC Academy, taču izšķirošas nozīmes tai nav un komanda sezonu pabeigs 4. vietā.

U15 komanda veiksmīgi aizvada pārspēles un šobrīd ir pārliecinoši līderi. Jāaizvada vēl divas spēles – 25. oktobrī pret Jūrmala FS un 28. oktobrī pret FK Tukums.

Sezonu ar godpilno izcīnīto 2. vietu ir noslēgusi Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda. Sveicam!

oktobris 23, 2023