Ceturtdien, 21. decembrī, beidzās futbola turnīrs  “Winter Cup” U-10 vecuma grupā, kurā piedalījās 20 komandas no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas.

Liepājas Futbola skolas U-10 vecuma grupas spēlētāji turnīrā piedalījās ar divām komandām.

1. komanda, izcīnot 1. vietu,  kļuva par šī turnīra čempioniem! 2. komanda ieguva 7. vietu.

Treneris Andris Krušatins stāsta: “Super emocijas, kuras džekiem paliks atmiņā, jo šādi brīži nav katru dienu! Fināla spēlē mums pretim stājās FS Jelgava, kuru līdz šim mums vēl nebija izdevies apspēlēt. Visu spēli bijām iedzinējos 0:1, bet puiši nenolaida galvas un neatkāpās no savas spēles –  4 minūtes līdz finālsvilpei guvām ilgi gaidītos vārtus!  1:1 un čempions tika noskaidrots pēcspēles soda sitienu sērijā. Teicu džekiem, ka tās ir mūsu mājas un mums palīdzēs mājas sienas! Un tas arī notika!Esam pirmie “Winter Cup U-10” čempioni! Paldies vecākiem par atbalstu!”

Turnīra labākais aizsargs –  Rūdolfs Čiževskis

Turnīra labākais snaiperis – Toms Kļevcovs

1.komandas labākais spēlētājs – Marks Bucis

2.komandas labākais spēlētājs –  Ralfs Bārdulis

decembris 22, 2023