Jau trešo reizi Ģimenes Futbola diena pulcēja aizrautīgus futbola fanus  LOC futbola hallē, lai kopā un atsevišķi piedalītos dažādās stafetēs, futbola spēlēs un loterijā. Šajā reizē Futbola diena pulcēja vairāk kā 90 komandas. Vairāk kā 300 dalībnieku!

Aizraujošās futbola spēlēs saviem spēkiem mērojās gan vecāki, gan bērni. Lai arī draudzība ņēma virsroku, katra komanda ar lielu azartu, aizrautību un degsmi cīnījās katrā spēlē.

Stafetēs katrs individuāli varēja parādīt savas prasmes bumbas vadīšanā, nopelnot zīmodziņus un kādu gardumu.

Pasākuma noslēgumā katra komanda piedalījās loterijā, kur bija iespēja vinnēt InCopy dāvanu kartes, Olymp Sports veikala futbola bumbas, izlases futbolistu kreklus un galvenās balvas – ieejas biļetes uz Latvijas – Lietuvas Baltijas kausa izcīņas spēli 8. jūnijā Daugavas stadionā.

Pilnvērtīgi pavadīta svētdiena ģimenes un draugu pulkā. Daudz pozitīvu emociju un enerģijas lādiņš atlikušajai dienai.

Liepājas Futbola skolas kolektīvs saka lielu paldies par atsaucību! Rudenī tiksimies vēl.

maijs 2, 2024