Nedēļas nogalē ir noslēgusies Latvijas WU-15 meiteņu izlases dalība Baltijas kausā, kas norisinājās Lietuvā. Liepājas Futbola skolu tajā pārstāvēja Laura Paegle.

Laika periodā no 13. līdz 20. augustam pulcējās Latvijas U-17 (2007 dz.g.) nacionālā valstsvienība, lai aizvadītu treniņnometni un divas pārbaudes spēles ar U-17 Turcijas valstsvienību. No Liepājas Futbola skolas uz izlasi ir izsaukts Krišjānis Rupeiks, bet treneru sastāvu pārstāvēja treneri Antons Jemeļins un Viktors Spole.

Uz U14 (2009. dz.g.) izlasi tika izsaukti divi liepājnieki –  Valters Triščenko un Linards Klāks. Kurzemes izlases treneris Jānis Segliņš stāsta: “Četras dienas intensīvi darbojoties, futbolisti aizvadīja vairākas treniņnodarbības, veica plašu testēšanas programmu, kā arī aizvadīja kontroles spēli pret Vidzemes reģiona gadu vecāku izlasi. Treniņnometnē tika iesaistīti arī visi reģionu centru treneri, kuri aktīvi piedalījās treniņprocesā un veica spēlētāju vērtēšanu.”

Šovasar reģionālo izlašu turnīrā Staicelē piedalījās U13 (2010. dz.g) vienpadsmit Liepājas Futbola skolas audzēkņi – Gļebs Kauliņš, Amirs Bagirovs, Dobrinja Ksenkovs, Aleksandrs Lapeko. Henrijs Jansons, Marks Ķinens, Markuss Rāva, Olivers Ozoliņš, Ralfs Samausks, Ņikita Stepanovs un Mariss Rūsiņš Bēliņš.

Savukārt U15 (2008. dz.g.) izlases treniņnometnē piedalījās Rendijs Mihelsons un Marks Dambis.

Lepojamies ar mūsu labākajiem!

augusts 29, 2023