Aizvadīts turnīra “Dobrecova kauss” 3. posms, kurā piedalījās U10, U11, U12 vecuma grupas komandas un par kuru tā organizētājs Ingus Lukovičs saka: “Organizēt turnīru un vadīt komandu ir dubults darbs.”

U12 vecuma grupā liepājnieki spēlēja B grupā – 1. dienā 3 uzvaras, 2. dienā 2 uzvaras un 1 zaudējums deva 2. vietu grupā un iespēju cīnīties par 1.-8. vietu. Turnīra trešajā dienā tika aizvadītas play-off spēles. Treneris Ingus Lukovičs saka: “ceturtdaļfinālu spēlējām pret Tallinas komandu. Iesākām ar 0:2, bet pratām parādīt raksturu un atspēlēties 2:2. Kad ielaidām vārtus  2:3, pazuda disciplīna aizsardzībā, tā rezultātā zaudējums 2:4. Tālāk jau spēlējām par 5.-8. vietu, un uzvara pār Tukuma komandu deva mums 7. vietu.”

Turnīrā piedalījās 88 komandas trīs vecuma grupās – U10 grupā startēja 32 komandas, bet U11 un U12 katrā 28.

Ingus Lukovičs rezumē: “Tas bija liels futbola festivāls! Liels spēlētāju skaits, paldies vecākiem, kas aizrautīgi juta līdzi. Paldies visiem iesaistītajiem un esam gatavi nākamajiem izaicinājumiem.”

Liepājas Futbola skolas U10 startēja ar divām komandām. Treneris Andris Krušatins saka: “Abas komandas brīžiem rādīja labu un skatāmu spēli, un tas ir ļoti labs rādītājs, pirmkārt, pašiem džekiem saprast, ka viņi ir vienā līmenī ar tām komandām, kas turnīrā cīnījās par augstākajām vietām. Mūsu abām komandām diemžēl bija ne visai veiksmīga pirmā diena, kas arī neļāva būt starp labākajiem nākamajās dienās! Bet tā bija super pieredze džekiem! Liels paldies mūsu lieliskajiem faniem – vecākiem, kas visa turnīra garumā atbalstīja un dzina komandu uz priekšu!”

Pašus jaunākos – pie U10 pamatā spēlēja U9 vecuma futbolisti, spēlēs vadīja treneris Jānis Segliņš. Gan spēlētāji, gan treneris ir gandarīti, ka jaunie futbolisti spēles varēja aizvadīt jau starptautiskā līmenī, jo turnīrā piedalījās arī Lietuvas sportisti. Turnīrā bija iespēja spēlēt pret komandām ar kurām ikdienā nav iespēja spēlēt – Vilnius Vitys, SC Babīte, Klaipēda FM, FS Daugavpils, Ogres NSC, Futbola Parks/LSPA, FK Atmosfera Mažeikiai.

Treneris Jānis Segliņš dalās iespaidos: “Dobrecova kauss ir noslēdzies un pa šīm trīs dienām esam ieguvuši nenovērtējamu pieredzi futbolā 8×8. Komanda saliedējās, un kļuvām vēl spēcīgāki, jo mūsu mazie čempioni sagādāja lielas problēmas gandrīz visām komandām. Turnīra laikā spēlētāji apguva arī daudz teorijas un spēlējām dažādas koordinācijas un lokanības attīstošās spēles, kuras spriedzes laikā ļāva aizmirst uztraukumu un uzjautrināja mūsu komandu, padarot turnīru vēl aizraujošāku. Paldies vecākiem par atbalstu, prieks, ka vecāku komanda arī kļūst saliedētāka un sarkanās aprises ir vēl manāmākas no rezervistu soliņa. Pēc katras spēles priecājamies par aplausiem un atbalstu un bērni vienmēr meklē jūsu atbalstošās acis, lai pateiktos par iespēju būt futbolā!”

U11 treneris Valdis Nicis stāsta: “Liepājas FS/RED palika 25.vietā, Liepājas FS palika 20.vietā, bet Liepājas FS/White iekļuva labāko četriniekā un ieņēma 4. vietu. Paldies vecākiem par atbalstu un palīdzību visa turnīra laikā, kā arī liels prieks par puišiem, kuriem bija iespēja piedalīties spēcīgā turnīrā, kurā piedalās labākās komandas. Paldies rīkotājiem un galvenajam organizatoram Ingum Lukovičam par labi noorganizētu turnīru!”

 

 

 

augusts 16, 2023