Aizvadītajā nedēļā Liepājas Futbola skolas četras komandas aizvadīja Latvijas čempionāta spēles.

Trešdien, 9. augustā, U18 komanda mērojās spēkiem ar 2. vietā esošo FS Metta un svinēja uzvaru ar rezultātu 1:0 (0:0). Spēles 57. minūtē soda sitienu realizēja Rauls Rodrigo Borisovs.

Svētdien, 13. augustā, Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda pārspēja SK Super Nova ar rezultātu 2:0 (1:0). Vārtus 26. minūtē no rezultatīvas Lauras Paegles piespēles guva Annija Gabriela Andersone, bet 54. minūtē vārtus gūst Laura Paegle.

Savukārt U15 komanda, sacenšoties ar FS Metta, piekāpās ar rezultātu 1:2 (0:2), pirmajā puslaikā zaudējot divus vārtus, bet otrajā pretinieks sita bumbu savos vārtos – 1:2.

Sestdien, 12. augustā, U13 komanda, negūstot nevienus vārtus, ar 0:6 piekāpās RFS Academy. Pirmais puslaiks noslēdzas rezultātu 0:2, savukārt otrā puslaika deviņās minūtēs zaudētie četri vārti izšķir spēles rezultātu.

augusts 14, 2023