Cīņu par vietām turpina Liepājas Futbola skolas komandas. U16 komanda 2. posmā turpina cīņu pirmajā četriniekā šobrīd ieņemot 3. vietu, atzīstot FS Metta un BFC Daugavpils pārākumu. 2. septembra spēlē komanda piekāpās līderim FS Metta ar rezultātu 1:5.

Savukārt U15 komanda kopā ar vēl piecām komandām piedalās pārspēlēs par palikšanu Elites grupā. Sacensība iesākta ar divām uzvarām. 2. septembrī uzvara pār BFC Daugavpils ar rezultātu 4:1 (1:1). Spēles 24. minūtē ar realizētu soda sitienu rezultātu atklāj Marks Dambis (1:0), bet līdz puslaika beigām pretinieks izlīdzina – 1:1. Otrā puslaika 51. minūtē pārsvaru nodrošina Lauris Lākutis (2:1), bet puslaika beigās divās minūtēs Kristofera Lukoviča un Marka Dambja divi gūtie vārti nostiprina uzvaru – 4:1. Komandas treneris Jānis Intenbergs skaidro: “Pēdējās uzvaras guvām, jo pretinieks ir vājāks, un mums sastāvā ir visi spēlētāji – esam uzlabojuši sastāvu. Ja sezonas laikā būtu šāds sastāvs, spēlētu par pirmajām vietām. Lai paliktu Elites grupā, mums jāizcīna 1. vai 2. vieta. Divas uzvaras ir, vēl palikušas astoņas spēles. Ja esam visi, varam spēlēt!” Vēlam veiksmi komandai!

U18 komanda 30. augustā aizvadījusi spēli pret FS “Jelgava”, kurai piekāpās ar rezultātu 0:4, un šobrīd 11 komandu starpā ieņem 10. vietu.

Joprojām līderos ir Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda – 2. vieta. 9. septembrī pulksten 15.00 stadiona “Daugava” rezerves laukumā meitenes uzņems FK Iecava. Atbalsts būs nepieciešams!

septembris 5, 2023