Aizvadītajā nedēļas nogalē spēles aizvadīja Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda, U15 un U16 komandas.

Sieviešu komanda šoreiz nepārspējama – spēlē pret Rīgas Futbola skolu rezultāts 9:0 (4:0). Hat-trick spēlē Annijai Gabrielai Andersonei, divus vārtus guva Evelīna Freidenfelde, pa vārtu guvumam Laurai Paeglei, Helēnai Reinfeldei, Tīnai Čamanei un Taisijai Smirnovai. Komandai vēl jāaizvada četras spēles, no kurām nākošā būs 30. septembrī savā laukumā pret SFK Rīga.

U16 cīnās labāko četriniekā un šobrīd ar 17 spēlēs izcīnītiem 26 punktiem ieņem ceturto pozīciju. Aizvadītajā spēlē pret Riga FC Academy liepājnieki piekāpās ar rezultātu 0:3 (0:1).

U15 komanda piedalās pārspēlēs par palikšanu Elites līgā un šobrīd 4 spēlēs komandai ir 4 uzvaras. Nedēļas nogalē aizvadītajā spēlē pret Jūrmala FS uzvara ar rezultātu 4:1. Divus vārtus komandas labā guva Patriks Viktors Bērziņš, vārtus guva Roberts Ozoliņš un Marks Dambis.

septembris 18, 2023