Aizvadītajā nedēļā, no 6.līdz 8.aprīlim, Latvijas labākie 2005.gadā dzimušie spēlētāji piedalījās selekcijas nometnē U16 vecuma grupā. Liepājas Futbola skolu pārstāvēja trīs U16 komandas spēlētāji – Rainers Hermanis, Rodrigo Gaučis un Deins Polis. Ikdienā spēlētāji trenējas Liepājas Futbola skolā pie trenera Jāņa Segliņa.

Latvijas U17 izlases kandidāti devās uz treniņnometni J.Pučinska vadībā. Divas dienas izsauktie spēlētāji aizvadīja treniņus, bet trešajā noslēdzošajā dienā aizvadīja divpusējo treniņspēli. Otrā selekcijas nometne tiks aizvadīta no 13. līdz 15.aprīlim.

Pēc atgriešanās jaunie futbolisti atzina, ka selekcijas treniņnometne viņiem ir ļoti patikusi. Visi kā viens atzina, ka iegūta neaizmirstama pieredze un tas bijis kas jauns. Puiši arī apzinās, ka priekšā vēl smags un garš ceļš uz savu mērķu sasniegšanu, bet aizvadītā nometne ir labs sākumpunkts, kurā apzināties gan to, kas ir katra stiprās puses, gan to, kur nepieciešams papildus strādāt.

aprīlis 12, 2021