Svētdien, 11.aprīlī, stadiona “Daugava” rezerves laukumā tika aizvadīta spēle starp Liepājas Futbola skolas un FS Metta futbolistēm. Liepājnieces, startējot augstākajā līgā pēc divu gadu pārtraukuma, pirmajā sezonas spēlē izcīnīja uzvaru ar rezultātu 1 – 0.

Spēli liepājnieces iesāka aktīvi, vairākas reizes apdraudot pretinieču vārtus, tomēr pie vārtu guvuma netika. Aptuveni pēc 20 spēlētām minūtēm spēles ritms samazinājās, tomēr tas nelika šķēršlus tam, lai mūsu spēlētājas izvirzītos vadībā. Pēc Rebekas Tīles izpildītā stūra sitiena, Taisija Smirnova guva vārtus, izvirzot Liepājas Futbola skolas komandu vadībā.

Otrais puslaiks tika aizvadīts ar vairākām labām epizodēm abu komandu izpildījumā, tomēr spēles rezultāts mainīts netika. Īpaši emocionālas un bīstamas spēlē bija pēdējās desmit minūtes, kad liepājnieces prasmīgi aizsargājās, nereti arī veidojot veiksmīgus uzbrukumus uz FS Metta komandas vārtiem.

Liepājnieces savu nākamo spēli aizvadīs 18.aprīlī izbraukumā pret SK Supernova/RTU komandu, savukārt nākamā mājas spēle paredzēta 25.aprīlī, kad pretī stāsies ilggadēja Sieviešu Futbola līgas čempionvienība Rīgas Futbola skola.

FOTO: Ģirts Gertsons

aprīlis 11, 2021