Jau otro nometni šajā vasarā aizvadījušas Liepājas Futbola skolas meitenes. Aizvadītajā nedēļā piecas dienas meitenes aizvadīja dienas nometni Liepājā, piedaloties gan treniņos, gan izmantojot atpūtas iespējas Liepājā.

No 9.augusta līdz 13.augustam Liepājas FS audzēknes aizvadīja dienas nometni, kuras laikā piedalījās futbola treniņos, mācījās braukt ar sup dēļiem, spēlēja volejbolu, devās vairākos velo izbraucienos, atkārtoja savas zināšanas viktorīnās par Latviju un par sieviešu futbolu Liepājā, kā arī aizvadīja sev neierasto gleznošanas nodarbību. Meitenēm vecumā no 12 līdz 15 gadiem, nometnes laikā paviesojās arī uztura speciāliste, kas aizvadīja lekciju par veselīgu, bet uzturvielām bagātu uzturu.

“aizvadījām piecu dienu nometni. Forši, ka trenējāmies no rītiem un tad pēcpusdienā kaut ko darījām. Pirmajā dienā bijām uz supiem, kur meitenēm ļoti patika – daļa no viņām jau bija mēģinājušas, bet daļai tas bija kaut kas jauns, bet bija diezgan interesanti. Citu dienu bija gleznošana, kur bija ļoti interesanti paskatīties kādas meitenes ir no savas radošās puses. Bija arī viktorīnas, kur meitenēm bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem, varēja saprast  cik viņas erudītas ir, kā meitenes orientējās dažādās tēmās. Bet jā, katru dienu kaut kur gājām – no rīta trenējāmies, bet pēcpusdienā kaut kur gājām. Vienīgi žēl, ka pirmās trīs dienas mums ļoti ar laiku nepaveicās – katru reizi kā mums sākās treniņš, sākās arī lietus. Liels paldies Liepājas pilsētas pašvaldībai par atbalstu šāda veida nometnēm, jo tās ir ļoti noderīgas un meitenes var kvalitatīvi kopā pavadīt laiku. Nometne ir kā tāds saliedēšanās pasākums komandai un izraušanās no ikdienas,” tā pēc aizvadītās nometnes nedēļas atzīst treneris Raivo Varažinskis.

Vasaras nometne tika realizēta ar projektu konkursa “Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2021.gada vasarā” finansējumu.

augusts 17, 2021