Liepājas Futbola skolas 2014.gadā dzimušo futbolistu komanda aizvadījusi vasaras nometni no 2.līdz 6.augustam.

Nometnes laikā mūsu audzēkņi trenējās, bet par nometnes prioritāti atzina komandas saliedēšanu un socializēšanos ar sava vecuma bērniem. Ņemot vērā, ka ilgstošs laiks bērniem un jauniešiem ir bijis jāaizvada bez klātienes komunikācijas, nometnes galvenais mērķis bija audzēkņiem socializēties, apmeklēt izklaides vietas, kurās ilgākā laika periodā nav sanācis būt.

Augusta pirmajā nedēļā Valda Niča trenētā komanda aizvadīja treniņus un katru dienu veica citu aktivitāti, tādējādi audzēkņi visas nedēļas laikā paviesojās gan lāzertagā, gan kino, aizvadīja vairākas viktorinas un zīmēšanas konkursus, kā arī nometnes noslēdzošajā dienā atlikusī enerģija tika izlietota piepūšamajās atrakcijās.

Kā norādīja treneris Valdis Nicis “Šajā nometnē ar U-7 grupu mēs aizvadījām gan treniņus, gan arī piedalījāmies dažādās aktivitātēs. Šī nometne vairāk ir domāta bērniem, lai vairāk sadraudzētos un veidotos savstarpēja komunikācija savā starpā kā arī veicinātu sportisku dzīves veidu caur šādu nometni. Bijām tādās aktivitātēs kā, piemēram, lāzertags, kino, piepūšamās atrakcija, lai bērniem būtu arī izklaide nevis tikai treniņi. Bērniem bija iespēja tikt arī pie vērtīgām balviņām. Kopumā pēc nometnes gan bērni, gan arī vecāki bija apmierināti un ar smaidu sejā noslēdzām šo dienas nometni.”

Vasaras nometne tika realizēta ar projektu konkursa “Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2021.gada vasarā” finansējumu.

augusts 12, 2021