No 11.07.-17.07.22. Durbē, pieredzes un nopelniem bagātā trenera Jāña Intenberga vadībā, norisinājās diennakts nometne „Futbola mācību treniņu nometne – 2022” U14 vecuma grupai. Nometne tika organizēta ar mērķi uzlabot vispārējās futbola iemaņas paralēli pilnveidojot dzīves prasmes. Nometnes laikā tika likts uzsvars uz vecuma posmam, fiziskai attīstībai, interesēm atbilstošu laika pavadīšanu, kā arī tika veicināta izpratne par aktīvu, veselīgu dzīves veidu.

Paralēli treniņiem nometnē audzēkņi tika iesaistīti komandu saliedējošos pasākumos. Jaunie futbolisti piedalījās atjautības viktorīnā, apmeklēja Rīgas zoodārza filiāli “Cīrulīši”, devās uz Daugavas stadionā notiekošo FK Liepāja spēli.

“Vērtīga nometne! Šo nedēļu pavadījām ļoti lietderīgi. Varējām mērķtiecīgi trenēties visi kopā. Nometnes apmeklējums bija lielisks, kas liecina par jauno futbolistu nopietno attieksmi pret izvēlēto sporta veidu. Nedēļa kopā ļāva grupai iepazīties tuvāk un saliedēties. Bija iespēja izprast, ka futbols ir kolektīvs sporta veids un kopējais rezultāts būs atkarīgs no visu ieguldījuma. Atbildības sajūtu un pienākuma apziņu noteikti palielinājām. Varētu reizi mēnesī tā uz nedēļu izbraukt!”

/J.Intenbergs/

Nometne tika organizēta ar Liepājas pilsētas domes atbalstu.

jūlijs 25, 2022