Aizvadītajā nedēļā, Durbē, Liepājas Futbola skolas U16 komanda ar treneri Antonu Jemeļinu aizvadīja mācību-treniņu nometni, kuras laikā intensīvi strādāja gan futbola treniņos, gan piedalījās dažādās citās aktivitātes.

Nometnes laikā mūsu audzēkņiem tika aizvadīta ritmisko kustību nodarbība, kā arī CrossFit un boksa nodarbība. Vienā no nometnes dienām futbolisti sacentās arī īpaši izstrādātā viktorīnā, savukārt citā devās spēlēt lāzertagu, kā arī apmeklēja FK Liepāja un Riga FC Virslīgas spēli. Tika aizvadīti arī volejbola un futbola miniturnīri, kuru laikā futbolisti sacentās viens ar otru.

Pēc aizvadītās nometnes komandas treneris Antons Jemeļins atzīst, ka “nometne bija ļoti laba! Manuprāt, komandai nedēļu dzīvojot, uzturoties un piedaloties visās aktivitātēs kopā, mēs tikai stiprinām komandas garu gan laukumā, gan ārpus tā. Protams, mēs nevaram aizmirst par futbola treniņiem, bet daudzveidot nodarbības, ko centāmies darīt šīs nometnes, ietvaros ir pat ļoti nepieciešams. Tāpat lāzertaga, futbola spēles apmeklēšana nāk par labu kolektīva saliedētībai. Puišiem tagad divas dienas pēc nometnes esam iedevuši brīvu, bet tūlīt jau atsāksim gatavošanos Latvijas Jaunatnes čempionātam”!

Liepājas Futbola skola ikgadēji organizē vasaras nometnes saviem audzēkņiem. Skola organizē nometnes visu vecumu audzēkņiem sākot no astoņu līdz pat 18 gadu vecumam. Nometnes tiek organizētas gan pilsētā, izmantojot Liepājas valstpilsētā esošo infrastruktūru, kā arī izmantojot infrastruktūru, kas atrodas Dienvidkurzemes novadā. Zēni, kuri dosies uz nometni Durbē, jau iepriekš vairākkārtēji ir piedalījušies vasaras nometnēs.

Nometne, kurā piedalījās 2006.gadā dzimušo futbolistu komanda, tika organizēta ar Liepājas pilsētas domes atbalstu.

jūlijs 5, 2022