Pagājušajā sezonā startējot Sieviešu Futbola līgā un izcīnot tajā 3.vietu, Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda, izvērtējot ilgtermiņa prioritātes un liekot uzsvaru uz jaunākām spēlētājām, 2022.gada sezonu uzsāka Sieviešu 1.līgā. Divas kārtas pirms čempionāta noslēguma liepājnieces jau garantējušas čempionu titulu.

Svētdien aizvadītā spēle, kurā gūta uzvara ar 2 – 1, pret tuvākajām konkurentēm BFC Daugavpils, nodrošināja Liepājas FS sieviešu komandai čempionu titulu. Komandai pašlaik ir piecu punktu pārsvars pār daugavpilietēm, kurām vēl priekšā vēl tikai viena spēle, kamēr mūsu futbolistes Sieviešu 1.līgas čempionātā aizvadīs vēl divas spēles. Šīs sezonas pirmajā posmā, kura laikā visas desmit komandas, kas ņēma dalību čempionātā, aizvadīja vienu apli, liepājnieces guva uzvaras visās deviņās spēlēs. Otrajā posmā līgas vienības tika sadalītas divos pieciniekos, kur pagaidām mūsu komandai aizvadītas divas spēles, kuru laikā iekrātas divas uzvaras.

Pēc aizvadītās spēles un čempionu titula iegūšanas komandas galvenais treneris Raivo Varažinskis atzīst “Apsveicu visu Liepājas sieviešu futbola ar uzvaru 1.līgas čempionātā. Visas meitenes ir malači. Labi, ka pagaidām ir izdevies visās aizvadītajās spēlēs uzvarēt, bet mums jau arī mērķis pirms sezonas bija skaidrs – uzvara 1.līgā. Ņemot vērā, ka mēs nevarējām spēlēt virslīgā, tad mēs sevi redzējām kā vienus no galvenajiem favorītiem uz uzvaru turnīrā. Priekšā vēl palicis Latvijas kauss, kurā mēs mēģināsim rādīt maksimumu, cik vien varam. Cerams, ka varēsim nākamajā sezonā startēt virslīgā un bez lielām problēmām varēsim arī tur ilgtermiņā nostiprināties un spēlēt”.

Nākamo spēli Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda aizvadīs 18.septembrī pret FS Jelgava, bet 2.oktobrī tiksies ar FB Gulbene/ZAFC.

septembris 12, 2022