No 25.07.-31.07.22. Durbē, trenera Oskara Kļavas vadībā, norisinājās diennakts nometne „Futbola mācību treniņu nometne – 2022” U13 vecuma grupai. Nometne tika organizēta ar mērķi uzlabot vispārējās futbola iemaņas un apgūt spēles psiholoģisko taktiku.

Paralēli treniņiem futbolisti piedalījās gleznošanas nodarbībā, kuru vadīja māksliniece Gunta Krastiņa. Nometnē viesojās jauniešu izaugsmes koučs Inga Laugale, kura mācija jauniešus pareizi nospraust sev mērķus un tiekties uz tiem. Ar patriotismu rosinošu stāstījumu bērnus Latvijas vēstures aspektos izglītoja Juris Raķis.

Nometnē likām uzsvaru uz psiholoģisko taktiku komandas sadarbībā spēles laikā un gatavošanās procesā. Katru dienu aizvadījām pa diviem treniņiem dienā, kas ļoti pozitīvi vērtējams futbola spēles prasmju nostiprināšanai. Papildus futbola treniņiem nometnes dalībniekiem bija nodarbības dzīves prasmju pilnveidē. Man kā trenerim, kopēji pavadītais laiks ar grupu deva iespēju saprast komandas nostāju un attieksmi vienam pret otru. Saprast to, cik saliedēti esam un uz ko varam tiekties. Nometnes laikā audzēkņiem bija jāprot sadarboties, jo plecu pie pleca dzīvojot nedēļu kopā bez savstarpējās komunikācijas neiztikt.” /Oskars Kļava/

augusts 8, 2022