Latvijas Futbola federācijas valde lēmusi par sacensību noslēgšanu 1., 2. un 3.līgas čempionātos, kā arī Virslīgas Dublieru čempionātā un Latvijas Jaunatnes čempionāta, pamatojoties uz epidemioloģisko situāciju valstī, kā arī LFF Attīstības un jauniešu komitejas un Sacensību komitejas redzējumu.

LFF Valde ir lēmusi, ka vietu sadalījums turnīra tabulās tiek noteikts ar koeficienta palīdzību. Koeficients tiek izrēķināts, sadalot komandas iegūto punktu skaitu ar komandas nospēlēto spēļu skaitu. Gadījumā, ja divām vai vairāk komandām koeficients ir vienāds, vietu sadalījums tiek sadalīts attiecīgā čempionāta reglamentā atrunātajā kārtībā ar izņēmumu, ka lielāks vārtu guvumu skaits visās spēlēs un kopējā vārtu starpība (ja spēļu skaits dažāds) netiek skaitīts kā viens no kritērijiem.

Liepājas Futbola skola vēlas izteikt vislielāko pateicību Liepājas Futbola skolas audzēkņiem, kuri aizvadīja saspringtu sezonu nepierastos apstākļos, treneriem un medicīnas personām, kuri ātri spēja pielāgoties jauniem ierobežojumiem un noteikumiem, audzēkņu ģimenēm par atbalstu visas 2020.gada sarežģītās sezonas garumā.

Paužam gandarījumu un pateicību par kvalitatīvo un patīkamo sadarbību ar mūsu partneriem – SIA OC Liepāja par spēju ātri reaģēt un sagatavot Liepājas Futbola skolas treniņu un sacensību procesam atbilstošus laukumus, biedrībai “Latvijas Futbola federācija” par organizētību un rīcībspēju, apliecinot kompetenci Latvijas Futbola čempionātu organizācijā pandēmijas krīzes apstākļos, biedrībai “FK Liepāja” un Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldei par neatsveramo atbalstu līdz šim un arī turpmāk. Īpašu paldies varam teikt arī mūsu 2020.gada sadarbības klubiem FK Nīca, Kuldīgas NBJSS un Grobiņas SC!

Liepājas Futbola skolas komandas 2020.gada čempionātus ir noslēgušas un jau decembra mēnesī sāks gatavoties nākamā gada futbola sezonai, ja to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī.

novembris 6, 2020