Svētdien pavisam vasarīgos laika apstākļos Liepājā Daugavas rezerves stadionā notika pēdējais Kurzemes tūres posms U9 Elites grupā, kur Liepājas Futbola skolu pārstāvēja gan gadu jaunākie Roberta Ķipsta audzēkņi, gan Jāņa Segliņa 2014. gada komandas, kuras spēkiem mērojās savā starpā un ar Ventspils un Saldus vienaudžiem.

Treneris Jānis Segliņš atzīmē: “Zīmīgi, ka puišiem šis bija pēdējais posms futbola formātā 6×6 uz ceturtdaļas laukuma un ar nākamo sezonu spēles sāksies formātā 8×8 un ar kopīgās tabulas noteikšanu.

No posma uz posmu audzēkņu sniegums uzlabojas, un vecāki var baudīt īstus futbola svētkus, kur ik katrā spēlē tiek gūti daudz vārtu un katrā spēlē audzēkņi izveido ļoti skaistas saspēļu kombinācijas un individuālā meistarība aug ar katru spēli. Daudzas spēļu epizodes bija ļoti skaistas!”

Posmu noslēdzot futbola svētki nenoslēdzās, jo turpinājumā visi deviņgadīgie LFS audzēkņi aizvadīja draudzības spēles pret LFS astoņgadīgajiem audzēkņiem. Tie bija īsti vasaras futbola svētki!

septembris 25, 2023