Arvien biežāk Liepājas Futbola skolas talantīgākie futbolisti tiek aicināti pievienoties vai pāriet uz Latvijas futbola augstākajām līgām. Pieci no futbolistiem, kas 2020.gadā pārstāvēja Liepājas FS rindas 2021.gadā ir pastāvīgi Virslīgas klubu spēlētāji, vēl vairāki turpina progresu Nākotnes līgā.

Četri no Liepājas Futbola skolas audzēkņiem starpsezonas sagatavošanās posmu aizvadīja kopā ar FK Liepāja galveno komandu, piedaloties treniņnometnē Turcijā, iekļaujoties FK Liepāja sastāvā. Arī pašlaik ar Liepājas spēcīgāko komandu pastāvīgi trenējas Kristers Volkovs un Roberts Meļķis. Jau aizvadītajā sezonā savu pirmo profesionālo līgumu noslēdza vārtsargs Klāvs Bethers.

Ar talantigiem futbolistiem nodrošinām ne tikai Liepajas futbola komandu, bet arī citus Virslīgas klubus. 2020.gada augustā par FK RFS aizsargu kļuva Niks Sliede, savukārt ziemas pāreju posmā FK Spartaks Jūrmala pievienojās Liepājas Futbola skolas U16 komandas vārtsargs Dāvis Viljams Veisbuks, kurš pievienojās Markusam Maksimusam Alpēnam, kas savu debiju Virslīgā FK Spartaks Jūrmala rindās piedzīvoja aizvadītajā sezonā. 2020.gada sezonas Virslīgas “pastarītes” jeb FK Tukums/2000 sastāvā par būtisku pastiprinājumu kļuva Maksims Sidorovs un Roberts Jaunarājs-Janvāris. 2021.gada sezonā abi futbolisti savus spēkus apliecinās vienā no Nākotnes līgas vadošajiem klubiem. Arī 2004.gadā dzimušais vārtsargs Klāvs Lauva turpinās savu izaugsmi vienā no Nākotnes līgas klubiem.

Ir zināms, ka vēl vairāki no Liepājas FS audzēkņiem ir Latvijas Virslīgas un Nākotnes līgas klubu redzeslokā. Gaidām arī viņu iespēju pievienoties Latvijas labākajiem klubiem, kā arī turpinām audzināt jaunos talantus Liepājā.

marts 23, 2021