Brīvdienas kā parasti jaunajiem futbolistiem ir aizraujošu spēļu dienas un iespēja mēroties spēkiem ar citu komandu vienaudžiem un pat viesiem no Lietuvas.

Visu vecumu, no pat U8 līdz U12 futbolistiem, aizvadīja vairākas draudzības spēles, saņemot vecāku atbalstu un treneru padomus.

Treneris Andris Krušatins atzīst: “Prieks ir par visām trim uzvarām, bet galvenais ir redzēt, ka puiši ar katru spēli kļūst pārliecinošāki par sevi un gūst prieku no pašas  spēles, nevis tikai rezultāta!”

Treneris Rainers Kleinbergs saka: “Ļoti labs sparings ar pretiniekiem. Cīņasspars bija līmenī, bet lielākais prieks, ka sāk jau veidoties izspēles savā starpā un izpratne, kas ir jādara laukumā. Paldies vecākiem par atbalstu! Puiši to jūt, un tas viņiem palīdz.”

Treneris Valdis Nicis ar U-8 futbolistiem aizvadīja draudzības spēles, kurās demonstrēja labu cīņas sparu un skatāmu futbolu. Treneris saka paldies vecākiem par lielo atbalstu spēļu laikā.

Savukārt treneris Ingus Lukovičs saka: “Spēlējam labā līmenī, augam, savas kļūdas labojam un gūstam prieku no spēles.”

marts 6, 2023