Jaunajā 2021.gadā esam aizvadījuši pirmās treniņu nodarbības klātienē. Jau no paša rīta vairākas Liepājas Futbola skolas grupas atsākušas treniņus un izmantojušas Liepājas Olimpiskā centra sagatavoto infrastruktūru.

Šodien dodoties uz stadioniem, manāma degsme un entuziasms atsākot treniņus klātienē. Lai gan stadionus klāja neliela sniega kārta, Liepājas Futbola skolai tas nebija traucēklis aizvadīt treniņu procesu ārtelpās. Jāatzimē, ka dažas komandas pirms treniņa sākuma rīkoja arī sniega kaujas. Gan audzēkņi, gan treneri bija jūtami noilgojušies pēc treniņu procesa klātienē.

Treniņi tiek aizvadīti ievērojot noteiktās epidemioloģiskās prasības valstī. Mūsu treniņu grupās nav vairāk kā 10 audzēkņu, treniņu grafiks un laukuma noslogojums tiek organizēts tā, lai treniņu grupas nepārklātos, netiek izmantotas komandu ģērbtuves, kā arī ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi. Lūdzam arī savus audzēkņus un viņu vecākus būt īpaši uzmanīgus, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, kā arī pastiprināti novērot savu veselību.

Jau informējām, ka no 2020.gada 23.decembra tika lemts pārtraukt klātienes treniņu procesu, sakarā ar paaugstināto risku inficēties ar COVID-19 Liepājas Futbola skolas darbiniekiem un audzēkņiem. Treniņu process 2020.gada nogalē tika aizvadīts attālināti, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas.

janvāris 4, 2021