17.janvārī Liepājas latviešu biedrības namā pulcējās Liepājas Futbola skolas audzēkņi, treneri, administrācija un vecāki, kā arī viesi no Latvijas Futbola federācijas, lai apbalvotu labākos 2019.gada sezonas spēlētājus un komandas.

Svinīgais Liepājas Futbola skolas vakars sākās ar uzvedumu no Liepājas Mūzikas un Mākslas dizaina vidusskolas audzēkņiem, turpinoties ar siltu uzņemšanu mūsu jaunākajām U6 un U7 grupām, kuras sveicām ar pievienošanos Liepājas Futbolistu pulkam. Pēc jaunāko futbolistu sagaidīšanas mūsu futbola ģimenē, turpinājām ar Liepājas FS komandu sveikšanu, kuras šogad piedalījušās Latvijas vai Kurzemes čempionātos. 

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, tika izcelti arī komandu spilgtākie spēlētāji aizvadītajā sezonā, tomēr šajā gadā spēlētāji tika apbalvoti vairākās nominācijās. Komandu treneri noteica nomināciju uzvarētājus balvām “Dzelzs bucis”, “Futbola profesors” un “Gada uzrāviens”, tāpat arī tika apbalvoti tie komandu vecāki, kuri šajā gadā bijuši īpaši aktīvi un snieguši atbalstu kā spēlētājiem, tā treneriem. 

Vakara gaitā tika apbalvotas arī komandas, kas ieguvušas godalgotas vietas Latvijas Jaunatnes futbola čempionātos. Medaļas un kausu saņēma Inga Lukoviča trenētā 2007.gadu komanda, kas izcīnīja čempionu titulu piedaloties pie gadu vecākiem jauniešiem U13 attīstības čempionātā. Sīvā čempionātā trešo vietu izcīnīja Jāņa Intenberga un Armanda Vīksnas trenētā 2004.gadu komanda, kas aizvadīja U15 elites čempionātu, turklāt, lai iegūtu papildu spēļu pieredzi, šī komanda paguva piedalīties arī U16 meistarības čempionātā, kurā izcīnīja godalgoto 2.vietu. Jāatzīmē, ka ikgadēji LFF balsojumā tiek noteikti arī labākie spēlētāji pa pozīcijām starp čempionāta komandām – 2019.gadā par labāko aizsargu U15 elites čempionātā kļuva Niks Sliede, bet U16 meistarības čempionāta labākā aizsarga gods tika Sandim Kubilam. 

2019.gada garumā tika aizvadītas arī vairākas Talantu skates nodarbības, kuru rezultātā vairāki no mūsu spēlētājiem tika atzīti par Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmijas izcilniekiem. Balvas no Futbola akadēmiju projekta vadītāja Aleksandra Jeļisejeva saņēma Sergejs Meņšovs, Ralfs Liepiņš, Dāvis Viljams Veisbuks (visiem tr.Jānis Segliņš), Niks Sliede, Markuss Maksimuss Alpēns un Kristers Volkovs (visiem tr.Jānis Intenbergs). 

Nākamājā, 2021.gadā rīkotajā Liepājas Futbola skolas svinīgajā pasākumā, tiks apbalvoti ne tikai labākie spēlētāji, komandas, bet arī atzīmēta Liepājas Futbola skolas piecu gadu pastāvēšanas jubileja.

janvāris 17, 2020