AKADĒMIJA

Liepājas Futbola skolas akadēmijas komandas ir no 12 gadu vecuma un tās startē Latvijas Jaunatnes elites čempionātos. 2023.gada sezonā Jaunatnes futbola akadēmijas komandās ir vairāk kā 200 zēni, pārstāvot akadēmiju U13 – U18 čempionātos un Latvijas 3. līgas čempionātā.

 

Akadēmijas komandu audzēkņiem ir vismaz pieci treniņi nedēļā, ar spēlētājiem strādā profesionāli treneri, vārtsargu treneri un fiziskās sagatavotības treneri. Ir pieejama padziļināta medicīniskā uzraudzība un kvalitatīva rehabilitācija traumas un pēc traumu periodā.

Latvijas Jaunatnes izlašu kandidātu sarakstā, sākot no U16 vecuma grupas, ir iekļauti Liepājas Futbola skolas audzēkņi. Vairāki desmiti audzēkņi vecumā no 13 līdz 14 gadiem ir iekļauti Kurzemes reģionālās izlases dalībnieku sarakstā. Ikgadēji Latvijas Futbola federācijas organizētajās Talantu skatēs piedalās arī Liepājas Futbola skolas akadēmijas audzēkņi, kas sezonas izskaņā tiek apbalvoti arī kā LFF Futbola akadēmiju izcilnieki. Liepājas Futbola skolā tiek nodrošināta arī meiteņu futbola kluba darbība, kurā futbola apmācību realizē vairāk kā 150 meitenes vecumā no 5 gadiem. Meitenes sākot no U15 vecuma tiek iekļautas Latvijas meiteņu jaunatnes izlasēs, kā arī Latvijas nacionālās izlases sastāvā.

Spēlētāji, kas aizvadīto trīs gadu laikā ir bijuši akadēmijas audzēkņi un kļuvuši par profesionāliem futbola spēlētājiem, ir Klāvs Bethers, Klāvs Lauva, Ņikita Pinčuks, Niks Sliede, Kristers Volkovs, Rodrigo Gaučis, Rūdolfs Ziemelis, Kārlis Mikuļskis.

350 +

SPĒLES

25 +

TRENERI

650 +

AUDZĒKŅI

26 +

TITULI